Головна - Новини

До Уваги

Рубрика: Новини
Опубліковано: 26 січня 2017р.

26 січня 2017 року заступником начальника Управління – начальником відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Київській області Чурсіною К.А проведено навчання з державним реєстратором Святопетрівської сільської ради Києво-Святошинського району Тютюном Д.С. з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Під час навчання були обговорені особливості проведення державної реєстрації на підставі рішень суду відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», а також розглянуто питання щодо порядку формування та зберігання реєстраційних справ.

Крім того, звернуто увагу про необхідність отримання захищених носіїв особистих ключів для збереження доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно відповідно до Наказу Міністерства юстиції України від 31.10.2016 року № 3086/5 «Про врегулювання відносин з використання захищених носіїв особистих ключів».