Головна - Новини

ГТУЮ у Київській області проведено семінар-навчання з обговорення нововведень та змін Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

Рубрика: Новини
Опубліковано: 21 вересня 2016р.

20 вересня 2016 року на виконання доручення Міністерства юстиції України від 29 серпня 2016 року №6182/8/32-16 в приміщенні актового залу Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Київській області відбувся семінар-навчання з приводу обговорення положень постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 року № 553 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України». Захід відбувся за участю керівництва Головного територіального управління юстиції у Київській області.

У семінарі взяли участь представники органів місцевої виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та акредитованих суб’єктів державної реєстрації Київської області.

Захід розпочався із привітального слова керівництва Головного територіального управління юстиції у Київській області. Після цього основну частину дискусії із державними реєстраторами проведено працівниками Управління державної реєстрації ГТУЮ у Київській області . Протягом семінару учасники жваво обговорювали висвітлені зміни Порядку державної реєстрації. Наприкінці семінару присутні держреєстратори задали актуальні питання практики державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Нагадуємо, що 06 вересня 2016 року вступила у силу постанова Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 року № 553 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою врегульовано низку питань у сфері державної реєстрації, в тому числі викладено в новій редакції Порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1127.