Головна - Новини

Проведено чергове стажування з працівниками бюро правової допомоги Київської області

Рубрика: Новини
Опубліковано: 21 жовтня 2016р.

21 жовтня 2016 року начальником відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Київській області проведено стажування з працівниками бюро правової допомоги Київської області.

Черговий захід із стажування відбувся у відповідності до графіку проведення стажування працівників бюро правової допомоги, затвердженого Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області та Головним територіальним управлінням юстиції у Київській області від 29 вересня 2016 року № 559/6/17.

У стажуванні взяли участь 8 представників бюро правової допомоги Київської області. Зокрема, учасники прибули з Фастівського, Обухівського, Васильківського, Броварського, Яготинського, Переяслав-Хмельницького, Богуславського, Таращанського бюро правової допомоги.

Представник ГТУЮ у Київській області, що проводила стажування, розповіла присутнім про процедуру державної реєстрації прав та документи, необхідні для такої реєстрації. 

Крім того, головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Київській області також донесла до відома учасників стажування інформацію про особливості проведення державної реєстрації прав за заявами в електронній формі.