Головна - Новини

Стажування працівників бюро правової допомоги Київської області

Рубрика: Новини
Опубліковано: 27 жовтня 2016р.

26 жовтня 2016 року заступником начальника управління – начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Київській області Л.Компанченко та заступником начальника цього відділу О.Яворською  проведено стажування з працівниками бюро правової допомоги Київської області.

 Захід із стажування відбувся відповідно до графіку проведення стажування працівників бюро правової допомоги, затвердженого Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області та Головним територіальним управлінням юстиції у Київській області від 29 вересня 2016 року № 559/6/17.

У стажуванні взяли участь 10 представників бюро правової допомоги Київської області. Зокрема, учасники прибули з Баришівського, Бородянського, Броварського, Бориспільського, Згурівського, Іванківського, Миронівського, Переяслав-Хмельницького, Фастівського, Яготинського бюро правової допомоги.

Керівництвом відділу державної реєстрації актів цивільного стану було роз’яснено основні аспекти державної реєстрації актів цивільного стану.

Особливу увагу присутніх було звернуто на реєстрації юридичних фактів, що відбулися на тимчасово окупованій території України, проставленні апостиля на документах, функціонуванні електронних сервісів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

У ході стажування були обговорені актуальні питання, що виникають при наданні правової допомоги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, та надано відповіді на питання, які знаходяться на розгляді у бюро правової допомоги.