Головна - Новини

У Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області проведено стажування з працівниками бюро правової допомоги Київської області

Рубрика: Новини
Опубліковано: 13 жовтня 2016р.

Днями в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області проведено стажування з працівниками бюро правової допомоги Київської області. Захід відбувся у відповідності до графіку проведення стажування працівників бюро правової допомоги, затвердженого Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області та Головним територіальним управлінням юстиції у Київській області від 29.09.2016 № 559/6/17.

Участь у стажуванні прийняло 12 працівників бюро правової допомоги Київської області. Зокрема, учасники прибули з Баришівського, Ставищенського, Бориспільського, Кагарлицького, Бородянського, Макарівського, Ірпінського, Рокитнянського, Згурівського бюро правової допомоги Київської області, а також з Броварського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Стажування проводили працівники ГТУЮ у Київській області, які розглянули разом із учасниками наступні теми: "Система органів та суб'єкти, які здійснюють повноваження у сфері державної реєстрації" та "Плата у сфері державної реєстрації та звільнення від неї". 

Протягом заходу учасники періодично ставили питання з тем, що були актуальні для застосування у роботі.