Головна - Новини

Увага!

Рубрика: Новини
Опубліковано: 24 лютого 2017р.

24 лютого 2017 року заступником начальника Управління – начальником відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Київській області Чурсіною К.А та головним спеціалістом відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Київській області Білецькою Н.В. проведено навчання з державними реєстраторами відділу з питань державної реєстрації Фастівської районної державної адміністрації Київської області.

Під час навчання з державними реєстраторами були обговорені основні моменти застосування законодавчих норм у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень на практиці, а також порядок формування та зберігання реєстраційних справ.

Крім того, державних реєстраторів проінформовано про порядок здійснення контролю у сфері державної реєстрації та наголошено на безумовному дотриманні реєстраторами законодавства у сферах реєстрації та бізнесу.

Додатково звернуто увагу реєстраторів на необхідність обов’язкового забезпечення захищеними носіями особистих ключів, використанням яких буде обов’язковим з 01 квітня 2017 року для доступу до Єдиних та Державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України.